Kontaktujte nás:
E-mail: info@mhcar.cz
Telefon: +420 777 560 855

Služby

Hlavní činností našeho autobazaru je prodej ojetých vozidel všech značek a cenových kategorií. Rádi se pokusíme prodat v podstatě cokoliv, co má něco společného s technikou (auta, motorky, přívěsy, návěsy, obytná auta, obytné přívěsy, stavební stroje, zemědělská a zahradní technika, malotraktory, stavební buňky, kontejnery, různorodé „samodomo stroje“ atd.). Pokud máte na prodej něco, co není uvedeno v tomto výčtu – zavolejte, jistě se domluvíme.

Komisní prodej

Vozidlo je až do prodeje majetkem původního majitele. Ten také zodpovídá za jeho technický stav a drží zákonem stanovené záruky. Autobazar je v roli zprostředkovatele prodeje. Zajistí pro kupujícího vozidla jeho prohlídku, zkušební jízdu, sepíše smlouvu o prodeji a ve valné většině zajistí vyřízení veškeré administrativy spojené s převodem vozidla na nového vlastníka. Vozidlo je nabízeno na ploše našeho autobazaru. Všechna auta jsou také inzerována na všech předních internetových portálech např.: sauto.cz, cars.cz, tipcars.cz, yauto.cz, autosoft.cz, autobazar.eu atd. Tyto služby poskytujeme za předem dohodnutou provizi a to 6 % z prodejní ceny vozidla – minimálně však 4.000,- Kč vč. DPH.

Výkup vozidel

Chcete rychle a bez zbytečných starostí a komplikací prodat váš ojetý vůz? Nabízíme přímý výkup Vašeho vozidla. Vykupujeme vše co má něco společného s technikou i věci poškozené, nebo havarované (osobní vozy, motorky, přívěsy, návěsy, obytné vozy, obytné přívěsy, stavební stroje, zemědělskou a zahradní techniku, malotraktory, stavební buňky, kontejnery, různorodé „samodomo“ stroje). U nás nejste limitováni rokem výroby Vašeho vozu. Pokud bude cena za Vaše auto akceptovatelná, koupíme prakticky jakýkoliv vůz. Jednáme velice rychle – peníze vyplatíme v hotovosti cca do 30 minut. Ve valné většině obchodních případů vyřídíme na základě dodané plné moci veškerou administrativu spojenou s převodem vozidla na naši firmu.

Vozidlo na protiúčet

Pokud jste si vybrali v naší nabídce vozidlo a současně jste majitelem jiného vozu, můžeme Vaše vozidlo vzít na protiúčet. Jeho cenu odečteme z ceny Vámi vybraného vozu. Celá transakce probíhá stejně jako při běžném výkupu vozidla. Pochopitelně se budeme snažit nabídnout Vám co nejlepší cenu za Váš starý vůz.

Bezplatná ekologická likvidace vozidel

Jako doplněk k našim běžným službám poskytujeme nyní i ekologickou likvidací vozidla. Pokud jste majitelem vozidla, které již nelze prodat, je silně poškozeno havárií nebo korozí, rádi Vám zařídíme ZDARMA ekologickou likvidaci Vašeho vozu. Vozidlo odvezeme a neprodleně dodáme potřebný doklad o ekologické likvidaci. Po dohodě můžeme vyřídit administrativu na příslušném městském úřadě. Tuto činnost poskytujeme pro naše zákazníky zcela ZDARMA.

Odrolovat nahoru